fbpx

Współpraca

Od 2014 roku specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu systemów grzewczych dla budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zebrane w tym czasie doświadczenie, zwłaszcza w bezpośrednim kontakcie z klientami, pozwoliło nam poznać lepiej ich bardzo różnorodne potrzeby i dopracować do perfekcji nasze flagowe rozwiązanie – folie grzewcze Red Snake. Teraz oferujemy je organizacjom i przedsiębiorstwom, którym zależy na zrównoważonym rozwoju i pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł. To nie tylko oszczędność dla firmy, ale również element społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Zalety systemów opartych na foliach grzewczych Red Snake, przede wszystkim łatwość montażu, trwałość oraz skuteczność i wydajność. Zostały one docenione nie tylko przez użytkowników tego rozwiązania, ale także specjalistów z branży – instalatorów, hurtowników i dystrybutorów technologii grzewczych.

 

Od lat dzielimy się naszym doświadczeniem z naszymi partnerami, którzy oferują niezawodne systemy Red Snake swoim klientom. Grono współpracujących z nami firm stale się powiększa. Jeżeli chcesz wejść w branżę energii odnawialnej i zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Partnerstwo z Red Snake wiąże się z wieloma korzyściami.
low angle image two men formal wear sitting desk signing agreement 2

Naszym partnerom zapewniamy

konsultacje techniczne i know-how

25-letnią gwarancję na nasze produkty

wsparcie marketingowe

pakiet szkoleń

atrakcyjny system prowizyjny i rabatowy