fbpx

Elektryczna mata grzewcza – podłogowe ogrzewanie bezpośrednie

mata m2.716 bialy

Bardzo łatwym w montażu rozwiązaniem przeznaczonym do wykonania systemu bezpośredniego ogrzewania podłogowego są maty grzewcze.

To nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie zapewni Ci ciepłą podłogę w całym domu. Dzięki możliwości inteligentnego sterowania każdego pomieszczenia niezależnie (maty podłączane są do niezależnych obwodów zasilających) a także szybkiemu nagrzewaniu cały system przy odpowiednim użytkowaniu będzie także ekonomiczny.

Moc na poziomie 150W/m2 zapewnia optymalny komfort cieplny przy jednoczesnych praktycznie zerowych kosztach serwisowych.

Zastosowanie elektrycznych mat podłogowych Red Snake

System grzewczy oparty o maty grzewcze będzie bardzo dobra alternatywą dla klasycznych instalacji podłogowych C.O.

Elektryczne maty grzewcze mogą pełnić funkcje zarówno samodzielnego i głównego systemu grzewczego lub zapewniać dodatkowe dogrzewanie pomieszczeń takich jak łazienka, kuchnia, salon lub przedpokój. System grzewczy wykonany z mat sprawdzi się także w biurach oraz obiektach użytkowych. 

Uniwersalność i wszechstronność zastosowania mat grzewczy wynika między innymi z bardzo prostej budowy w postaci systemu przewodów ułożonych na specjalnej siatce z włókna szklanego. Grubość systemu nie przekracza 3-4 mm, więc instalacja nie wpłynie na podniesienia poziomu posadzki, co znacząca poszerza zakres zastosowania.

Parametry techniczne podłogowych mat grzewczych Red Snake

  • Moc – 150W/m2
  • Zasilanie jednostronne
  • Asortyment: 0,5m-16m2
  • Możliwy montaż bezpośrednio pod płytkami podłogowymi
  • Gwarancja – 25lat*

*przy montażu przez autoryzowanych Partnerów Red Snake działających w całej Polsce

Zalety elektrycznych mat grzewczych Red Snake

shield

Bezpieczeństwo użytkowania

3-warstwowa izolacja z materiałów trudnopalnych gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa przeciwpożarowego

time management

Niezawodność i żywotność systemu

Maty grzewcze Red Snake to nowoczesne i trwałe rozwiązanie objęte 2 letnią gwarancją podstawową, z możliwością wydłużenia do 25lat.

piggy bank

Ekonomia instalacji i użytkowania

System grzewczy wykonany z mat jest w stanie obniżyć nawet o 20% zapotrzebowanie na energię cieplną z instalacji C.O. Instalujemy go przy małej inwestycji w zakup i montaż, tylko w pomieszczeniach w których w sposób szczególny zależy nam na zapewnieniu komfortu cieplnego a dzięki inteligentnym termostatom użytkujemy łatwo optymalizując koszty.

planet earth

Ekologia

Elektryczne maty grzewcze niezależnie od tego czy stanowią główny lub wspomagający system grzewczy mają pozytywny wpływ na środowisko, zwłaszcza kiedy instalujemy je w miejsce jednostek na paliwa stałe takie jak węgiel, miał, drewno. Idealnym połączeniem zapewniającym wysoki poziom ekologii będzie zasilanie mat z energii wytwarzanej przez własną mikroinstalację fotowoltaiczną.

plans

Oszczędność przestrzeni i łatwość aranżacji

Cały system grzewczy instalujemy pod podłogą eliminując konieczność ograniczenia przestrzeni np. na grzejniki. Maty instalujemy tylko w wolnych obszarach podłogi, wygodnie omijając zabudowy stałe i meble, unikając zbędnych strat.

Mata grzewcza elektryczna – ogrzewanie podłogowe

Mata grzewcza elektryczna to wydajne i komfortowe rozwiązanie w zakresie systemów ogrzewania podłogowego. Matę grzewczą Red Snake cechuje prosty i szybki montaż. Samoprzylepna siatka z włókna szklanego pozwala na łatwe i wygodne zamontowanie jej na posadzce lub na ścianie.  Jednostronne zasilanie oraz trwała izolacja przewodów gwarantują szybki i prosty montaż. Ogrzewanie elektryczne pomieszczeń dzięki naszym matom grzewczym dostarczy Ci niezrównany komfort cieplny, szczególnie podczas chłodniejszych dni. Wykorzystaj to wydajne źródło ciepła i dowiedz się więcej o naszych podłogowych i ściennych matach grzewczych, dostępnych w naszym sklepie.

Elektryczne ogrzewanie z matami grzewczymi na podczerwień

Elektryczne ogrzewanie to rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność, zwłaszcza z wykorzystaniem mat grzewczych na podczerwień. Nasze maty elektryczne podłogowe są idealnym typem rozwiązania dla Twojego domu. Wyposażone w najnowocześniejszą technologię, zapewniają komfort cieplny, który jest nie do przebicia. Instalacja grzewcza jest prosta, a samoprzylepność mata grzejna elektryczna ułatwia jej zamontowanie pod dowolnym rodzajem podłogi, w tym gres. Wybierając nasze maty grzewcze pod panele, masz pewność, że cieszyć się będziesz wydajnym i energooszczędnym ogrzewaniem przez wiele lat.

 

Ogrzewanie elektryczne pomieszczeń – komfort cieplny

Ogrzewanie elektryczne podłogowe to doskonały sposób na zapewnienie ciepła i komfortu w pomieszczeniach. Maty grzewcze są wyjątkowo przyjazne dla środowiska, nie unoszą kurzu, pyłków, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie. Koszty eksploatacji ogrzewania elektrycznego podłogowego są z kolei niższe w porównaniu z tradycyjnymi systemami, co pozwala zaoszczędzić zarówno na kosztach energii, jak i na ewentualnych dodatkowych elementach instalacji.

Ogrzewanie elektryczne to rozwiązanie, które zapewnia niezrównany komfort cieplny w Twoim mieszkaniu. Dzięki naszym matom grzewczym na podczerwień możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem, które rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu. Mata grzewcza elektryczna to innowacyjne rozwiązanie w zakresie systemów ogrzewania podłogowego. Jej montaż jest szybki i łatwy – dzięki samoprzylepnej siatce, nie wymaga użycia kleju. Możesz zamontować ją własnym zakresie lub skorzystać z usług fachowca. Ogrzewanie elektryczne z naszymi matami grzewczymi podłogowymi to doskonały sposób na stworzenie przyjemnej atmosfery w Twoim domu.