fbpx

Kable grzewcze

System grzewczy Red Snake wykonany z jednostronnie zasilanych kabli elektrycznych zapewni efekt ciepłej podłogi oraz komfort użytkownikom zarówno nowo budowanych, jak i remontowanych domów, mieszkań a także obiektów takich jak biura czy sklepy. 

kabel grzewczy 1496

Decydując się na wykonanie ogrzewania podłogowego z kabli elektrycznych uzyskujemy komfort możliwości dowolnej aranżacji całej powierzchni użytkowej, z uwagi na brak konieczności planowania miejsca na elementy grzejne takie jak grzejniki. Kable grzewcze mogą byś stosowane w przypadku każdego typu wykończenia podłogi. 

Gotowy, zainstalowany system zapewni nam płaszczyznowe ogrzewanie dzięki któremu uzyskamy równomierną temperaturę na całej powierzchni. Kable grzewcze rozgrzewają się równomiernie na całej swej długości, oddając 100% ciepła bez strat na przesył. Sterowanie ogrzewaniem wykonanym z kabli grzewczych odbywa się za pośrednictwem termoregulatorów, pozwalających na precyzyjne nastawienie i utrzymanie temperatury z zakresie od 20 do 30 st.C., w cyklu dniowym i godzinowym, dokładnie zgodnie z naszymi potrzebami wynikającymi np. ze sposobu użytkowania danego obiektu.

System grzewczy Red Snake oparty o kable grzewcze może pełnić funkcję zarówno głównego źródła wytwarzania ciepła jak lub wspomagać inne istniejące. Jego instalacja w posadzce możliwa jest na dowolnym etapie budowy lub remontu. 

Z uwagi na zasadę działania instalacja ogrzewania z kabli elektrycznych Red Snake jest prosta do tego stopnia, że możemy ją wykonać nawet we własnym zakresie, jednak z wielu względów, przed wszystkim aby móc korzystać z 25-letniej gwarancji rekomendujemy profesjonalny montaż realizowany przez naszych autoryzowanych Partnerów na terenie całego kraju.

Parametry techniczne elektrycznych kabli grzewczych Red Snake

  • Moc 18W/mb
  • Zasilanie jednostronne
  • Moce zestawów: od 160W do 2600W
  • Kable do zatopienia w wylewce;
  • Ogrzewanie akumulacyjne
  • Gwarancja – dożywotnia*

*przy montażu przez autoryzowanych Partnerów Red Snake działających w całej Polsce

kabel grzewczy otwarte pudelko

Elektryczne kable grzewcze

Elektryczne ogrzewanie to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania podłogowego. Dzięki niemu można cieszyć się przyjemnym ciepłem na całej powierzchni podłogi, bez konieczności stosowania tradycyjnych grzejników na ścianach. Kable grzejne to podstawa ogrzewania akumulacyjnego. Montowane są w wylewce betonowej lub anhydrytowej w odstępach dostosowanych do wymagań danego pomieszczenia. Warto zainwestować w system przewodów grzewczych z termostatem, który pozwoli precyzyjnie regulować temperaturą i ograniczyć maksymalne zużycie energii elektrycznej. Dzięki temu elektryczne kable grzewcze są nie tylko efektywne, ale również przyjazne dla środowiska.

Ogrzewanie podłogowe z kablami grzewczymi

Ogrzewanie podłogowe z kablami grzejnymi to doskonałe rozwiązanie dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Przewody grzewcze są stosowane w pomieszczeniach, gdzie zamarzać mogą rury lub jest potrzebna dodatkowa moc cieplna. Elektryczne kable grzewcze są wyjątkowo wydajne i łatwe w instalacji, zarówno na etapie budowy, jak i remontu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj wykończenia podłogi, gdyż to on decyduje o odpowiednich temperaturach pracy kabla grzejnego do ogrzewania podłogowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę różnych typów kabli oraz termoregulatorów, umożliwiających precyzyjne dostosowanie mocy jednostkowej  i temperatury do potrzeb danego pomieszczenia.

Kable grzewcze pod płytki

Kable grzewcze pod płytki to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort ciepłej podłogi w łazience, kuchni czy innych pomieszczeniach. Stałooporowe przewody grzejne są łatwe w montażu, a montuje się je pod wylewką betonową lub antyhydrantową. Elektryczne kable grzewcze pod płytki oraz sterowniki, wyposażone w czujniki temperatury, pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu bez nadmiernego zużycia energii elektrycznej. Dzięki nim, możesz zapomnieć o zimnych kafelkach i cieszyć się komfortem ciepłej podłogi, niezależnie od temperatury otoczenia.

Kable grzewcze pod posadzką

Kable grzewcze pod posadzką to rozwiązanie, które zapewnia równomierne i przyjemne ciepło na całej powierzchni podłogi. Przewody grzejne są instalowane w odstępach między panelami, pozwalając na efektywne ogrzewanie pomieszczeń. Elektryczne kable grzewcze pod posadzką są wyjątkowo wydajne i ekonomiczne, dzięki czemu są coraz bardziej popularne w nowo budowanych budynkach mieszkalnych i użytkowych. Montaż kabelków grzejnych jest prosty, a termoregulator pozwala na precyzyjne dostosowanie temperatury do potrzeb użytkowników. Zastosowanie kabli grzewczych to gwarancja ciepła i komfortu w każdym pomieszczeniu, bez konieczności stosowania tradycyjnych grzejników na ścianach.

Kable grzewcze – efekt ciepłej podłogi

Kable grzewcze to doskonały sposób na uzyskanie efektu ciepłej podłogi w swoim domu. Przewody grzejne są montowane równomiernie na całej dużej powierzchni podłogi, co pozwala na emitowanie ciepła bez strat na przesyle. System grzewczy z termostatem umożliwia precyzyjne dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb, zapewniając komfort i oszczędność energii elektrycznej. Elektryczne kable grzewcze są łatwe w instalacji i można je stosować dla każdego rodzaju wykończenia podłogi, bez względu na rodzaj materiału, np. wykładzinę dywanową, terakotę czy panele. Korzystający z kabli grzewczych do ogrzewania podłogowego użytkownicy, doceniają ich niezawodność i skuteczność, a także fakt, że są przyjazne dla środowiska i nie emitują żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.