Kable grzewcze

System grzewczy Red Snake wykonany z jednostronnie zasilanych kabli elektrycznych zapewni efekt ciepłej podłogi oraz komfort użytkownikom zarówno nowo budowanych, jak i remontowanych domów, mieszkań a także obiektów takich jak biura czy sklepy. 

Decydując się na wykonanie ogrzewania podłogowego z kabli elektrycznych uzyskujemy komfort możliwości dowolnej aranżacji całej powierzchni użytkowej, z uwagi na brak konieczności planowania miejsca na elementy grzejne takie jak grzejniki. Kable grzewcze mogą byś stosowane w przypadku każdego typu wykończenia podłogi. 

Gotowy, zainstalowany system zapewni nam płaszczyznowe ogrzewanie dzięki któremu uzyskamy równomierną temperaturę na całej powierzchni. Kable grzewcze rozgrzewają się równomiernie na całej swej długości, oddając 100% ciepła bez strat na przesył. Sterowanie ogrzewaniem wykonanym z kabli grzewczych odbywa się za pośrednictwem termoregulatorów, pozwalających na precyzyjne nastawienie i utrzymanie temperatury z zakresie od 20 do 30 st.C., w cyklu dniowym i godzinowym, dokładnie zgodnie z naszymi potrzebami wynikającymi np. ze sposobu użytkowania danego obiektu.

System grzewczy Red Snake oparty o kable grzewcze może pełnić funkcję zarówno głównego źródła wytwarzania ciepła jak lub wspomagać inne istniejące. Jego instalacja w posadzce możliwa jest na dowolnym etapie budowy lub remontu. 

Z uwagi na zasadę działania instalacja ogrzewania z kabli elektrycznych Red Snake jest prosta do tego stopnia, że możemy ją wykonać nawet we własnym zakresie, jednak z wielu względów, przed wszystkim aby móc korzystać z 25-letniej gwarancji rekomendujemy profesjonalny montaż realizowany przez naszych autoryzowanych Partnerów na terenie całego kraju.

Parametry techniczne elektrycznych kabli grzewczych Red Snake

  • Moc 18W/mb
  • Zasilanie jednostronne
  • Moce zestawów: od 160W do 2600W
  • Kable do zatopienia w wylewce;
  • Ogrzewanie akumulacyjne
  • Gwarancja – dożywotnia*

*przy montażu przez autoryzowanych Partnerów Red Snake działających w całej Polsce