fbpx

Dla firm

Poprawiamy efektywność
energetyczną Firm

Zakup energii to znaczący składnik kosztów wytworzenia produktów lub usług. Pokaż nam swoje faktury, a my podpowiemy, jak obniżyć rachunki za prąd w twojej firmie.

dawn new renewable energy technologies modern aesthetic efficient dark solar panel panels modular battery energy storage system wind turbine system warm light 3d rendering
group people working out business plan office

Zespół specjalistów

Stworzyliśmy zespół składający się z specjalistów z obszaru energii w tym jej magazynowania, finansowania inwestycji, prawa i biznesu.

Pomagamy firmom przechodzić transformację energetyczną, tak by mogły poradzić sobie z drastycznymi wzrostami kosztów energii.

Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego czy dostarczamy fotowoltaikę z magazynem energii i systemem zarządzania EMS, czy też nowe technologie z zakresu elektromobilności, energy blockchain, virtual power plant, w każdym z realizowanych projektów nasi eksperci zadbają o bezpieczeństwo Twojego biznesu.

Nadchodzące czasy to duże wyzwanie dla przedsiębiorców. Tylko dzięki świadomym działaniom optymalizacji energetycznej są one w stanie zabezpieczyć działalność swoich firm.

man electrical technician working switchboard with fuses uses tablet

Optymalizacja energetyczna, to odpowiedź na:

POŚWIĘĆ NAM 10 MINUT,
A PRZEDSTAWIMY CI OPTYMALNE
ROZWIĄZANIE ENERGETYCZNE DLA TWOJEJ FIRMY!

ANALIZA

Uniezależnienie od zewnętrznych źródeł zasilania lub optymalizacja energetyczna wymaga zebrania wielu, często odmiennych danych, porównania ich ze sobą i przeliczenia na wartości pieniężne.
To trudny i długotrwały proces. Zespół naukowców i praktyków biznesu Red Snake stworzył unikalną formułę ENix, która umożliwia transformację tych wszystkich skomplikowanych danych w przejrzyste rozwiązania

ROZWIĄZANIA

“Poprzez energetyczne zmapowaniu biznesu możemy dobrać odpowiednie rozwiązania.” Rozwiązania w analizie energetycznej opracowujemy wspólnie z gronem ekspertów z różnych obszarów. W analizie wskażemy Ci obszary gotowe do optymalizacji i płynące z tego korzyści. Ponieważ działamy w oparciu o wspólny dialog otrzymujesz opracowanie kilku wariantów rozwiązań, które pomożemy Ci wybrać.

WDROŻENIA

 Każde przedsiębiorstwo jest unikalne więc każde wdrożenie musi być opracowane indywidualne. W oparciu o nasze doświadczenie poprowadzimy Cię zaczynając od meandrów legislacyjnych poprzez działania projektowe czy montażowe.
Mając na uwadze Twoją działalność wspólnie ustalamy harmonogram prowadzonych prac by w jak najmniejszym stopniu były odczuwalne przez Twój biznes.

Każde przedsiębiorstwo jest unikalne
więc każde wdrożenie musi być opracowane indywidualnie.

W oparciu o nasze doświadczenie poprowadzimy Cię zaczynając od meandrów legislacyjnych poprzez działania projektowe czy montażowe. Mając na uwadzę Twoją działalność wspólnie ustalamy harmonogram prowadzonych prac by w jak najmniejszym stopniu były odczuwalne przez Twój biznes.

POŚWIĘĆ NAM 10 MINUT,
A PRZEDSTAWIMY CI OPTYMALNE
ROZWIĄZANIE ENERGETYCZNE DLA TWOJEJ FIRMY!