Dla firm

Poprawiamy efektywność
energetyczną Firm

Zakup energii to znaczący składnik kosztów wytworzenia produktów lub usług. Pokaż nam swoje faktury, a my podpowiemy, jak obniżyć rachunki za prąd w twojej firmie.

Zespół specjalistów

Stworzyliśmy zespół składający się z specjalistów z obszaru energii w tym jej magazynowania, finansowania inwestycji, prawa i biznesu.

Pomagamy firmom przechodzić transformację energetyczną, tak by mogły poradzić sobie z drastycznymi wzrostami kosztów energii.

Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego czy dostarczamy fotowoltaikę z magazynem energii i systemem zarządzania EMS, czy też nowe technologie z zakresu elektromobilności, energy blockchain, virtual power plant, w każdym z realizowanych projektów nasi eksperci zadbają o bezpieczeństwo Twojego biznesu.

Nadchodzące czasy to duże wyzwanie dla przedsiębiorców. Tylko dzięki świadomym działaniom optymalizacji energetycznej są one w stanie zabezpieczyć działalność swoich firm.

Optymalizacja energetyczna, to odpowiedź na:

POŚWIĘĆ NAM 10 MINUT,
A PRZEDSTAWIMY CI OPTYMALNE
ROZWIĄZANIE ENERGETYCZNE DLA TWOJEJ FIRMY!

ANALIZA

Uniezależnienie od zewnętrznych źródeł zasilania lub optymalizacja energetyczna wymaga zebrania wielu, często odmiennych danych, porównania ich ze sobą i przeliczenia na wartości pieniężne.
To trudny i długotrwały proces. Zespół naukowców i praktyków biznesu Red Snake stworzył unikalną formułę ENix, która umożliwia transformację tych wszystkich skomplikowanych danych w przejrzyste rozwiązania

ROZWIĄZANIA

“Poprzez energetyczne zmapowaniu biznesu możemy dobrać odpowiednie rozwiązania.” Rozwiązania w analizie energetycznej opracowujemy wspólnie z gronem ekspertów z różnych obszarów. W analizie wskażemy Ci obszary gotowe do optymalizacji i płynące z tego korzyści. Ponieważ działamy w oparciu o wspólny dialog otrzymujesz opracowanie kilku wariantów rozwiązań, które pomożemy Ci wybrać.

WDROŻENIA

 Każde przedsiębiorstwo jest unikalne więc każde wdrożenie musi być opracowane indywidualne. W oparciu o nasze doświadczenie poprowadzimy Cię zaczynając od meandrów legislacyjnych poprzez działania projektowe czy montażowe.
Mając na uwadze Twoją działalność wspólnie ustalamy harmonogram prowadzonych prac by w jak najmniejszym stopniu były odczuwalne przez Twój biznes.

Każde przedsiębiorstwo jest unikalne
więc każde wdrożenie musi być opracowane indywidualnie.

W oparciu o nasze doświadczenie poprowadzimy Cię zaczynając od meandrów legislacyjnych poprzez działania projektowe czy montażowe. Mając na uwadzę Twoją działalność wspólnie ustalamy harmonogram prowadzonych prac by w jak najmniejszym stopniu były odczuwalne przez Twój biznes.

POŚWIĘĆ NAM 10 MINUT,
A PRZEDSTAWIMY CI OPTYMALNE
ROZWIĄZANIE ENERGETYCZNE DLA TWOJEJ FIRMY!