fbpx

Kariera

Kogo szukamy i co oferujemy?

Key account manager

Miejsce pracy:

  1. Województwo wielkopolskie, dolnośląskie
  2. Województwo mazowieckie, łódzkie

Firma Red Snake zaprasza do współpracy! Od 2015 roku podbijamy świat ogrzewania foliami grzewczymi a dziś chcielibyśmy podbijać go razem z Tobą! Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś urodzonym sprzedawcą…. Jeśli miałeś do czynienia z branżą domowej energii i ogrzewania. Jeśli kręcą cię nowe technologie ta praca będzie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż Systemu Ogrzewania Red Snake na podległym terenie
  • rozwój sieci dystrybucji
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych z rynku hurtowego i inwestycyjnego
  • realizację założonych planów handlowych
  • bieżące raportowanie według obowiązujących standardów
  • doradztwo techniczne
  • prowadzenie negocjacji
  • aktywne zarządzanie regionem
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość branży budowlanej, instalacyjnej lub pokrewnego
  • doświadczenie w handlu
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, sumienne wykonywanie obowiązków
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analizy rynku, klientów
  • pomysł na rynek
  • nastawienie na rezultat

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na cały etat
  • praca od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, telefon, laptop)
  • szkolenia techniczno- sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę
  • samodzielność w działaniu

Wyślij swoje CV