fbpx

Systemy zarządzania energią (EMS)

Inteligentne zarządzanie energią

Planujesz instalacje elektrycznego systemu grzewczego lub już taki posiadasz a biorąc pod uwagę stale rosnące koszty energii Twoim celem jest optymalizacja jej zużycia? Możemy Ci pomóc.

Zgodnie z naszą strategią zakładającą zrównoważony rozwój, a także mając na uwadze dbałość o środowisko i redukcję śladu węglowego, naszym priorytetem zawsze była energooszczędność oferowanych przez Red Snake rozwiązań.

Optymalizacja zużycia energii w obsługiwanych przez nas obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych to główne zadanie projektowanych przez nas inteligentnych systemów magazynowania energii (EMS). Oferowane przez nas rozwiązania mają na celu nie tylko redukcję śladu węglowego, ale także obniżanie kosztów eksploatacyjnych, które ponoszą nasi klienci. Dzięki temu mogą oni osiągnąć niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.

System inteligentnego zarządzania energią Red Snake działa między innymi w oparciu o precyzyjne monitorowanie poboru źródeł energii elektrycznej. Specjalne urządzenia przesyłają informacje na temat zużycia prądu przez poszczególne odbiorniki. Monitorują także źródła jej wytwarzania, na przykład instalację fotowoltaiczną. Elementami monitorującymi zużycie energii są sterowniki poszczególnych sekcji grzewczych systemu Red Snake, ale również inteligentne gniazdka, oświetlenie, magazyny energii czy własne stacje ładowanie pojazdów elektrycznych. W inteligentnym domu za sterowanie wszystkimi urządzeniami odpowiada centrala główna, która jest połączona z poszczególnymi komponentami oraz internetem. To daje możliwość inteligentnego i efektywnego sterowania oraz zarządzania energią z dowolnego miejsca w trybie 24/7.cropped image hands are using tablet with home devices controlled applications screen