fbpx

Stacje ładowania

Domowa ładowarka samochodowa to idealne rozwiązanie dla osób ceniących bezpieczeństwo i komfort. Umożliwia wygodne naładowanie dowolnego pojazdu elektrycznego bez wychodzenia z domu, kiedy tylko jest to konieczne. Rekomendowane przez nas systemy ładowania  wykorzystują technologię umożliwiającą szybkie ładowanie przy optymalnym wykorzystaniu energii.

Klienci decydujący się na nasze rozwiązania, mogą liczyć na kompleksową obsługę, polegającą w szczególności na przeprowadzeniu audytu technicznego, pomocy w doborze odpowiedniej mocy ładowarki, wykonaniu infrastruktury niezbędnej do podłączenia do istniejącej instalacji elektrycznej w miejscu montażu oraz wykonania właściwego punktu ładowania. Nasi specjaliści przeprowadzają pierwsze uruchomienie oraz dokonują przeszkolenia z obsługi punkt ładowania wraz z przekazaniem niezbędnych instrukcji oraz gwarancji i szczegółów wsparcia serwisowego.

Zalety przydomowych stacji ładowania

Darmowe podróżowanie

posiadając własną instalację fotowoltaiczną możesz ładować swoje auto i podróżować nim praktycznie za darmo

Komfort użytkowania

dzięki stacji ładowania wygodnie i szybko naładujesz auto lub inny pojazd elektryczny w swoim garażu lub na podjeździe wtedy kiedy tego potrzebujesz

Szybkie ładowanie

ładowarka samochodowa zapewni Ci szybsze naładowanie auta w porównaniu ze standardowym gniazdem elektrycznym.

Bezpieczeństwo

stacje ładowania posiadają systemy zabezpieczające przed skokami napięcia oraz przegrzaniem.