fbpx

Folie grzewcze Red Snake – idealne rozwiązanie dla domów modułowych

Działasz w branży budowy oraz wyposażenia domów modułowych a może planujesz budowę lub zakup takiego rozwiązania?

Niezależnie do której grupy należysz, zapewne wiesz jak istotna jest optymalizacja powierzchni użytkowej, wygoda, energooszczędność oraz ekologia wszelkich rozwiązań stosowanych w tego typu budownictwie. W sposób szczególny dotyczy to systemów i instalacji stanowiących niezbędne wyposażenie, takich jak np. ogrzewanie. Red Snake od ponad 8 lat swoim doświadczeniem i rozwiązaniami wspiera zarówno branże B2B jak i użytkowników końcowych.

Nasz nowoczesny system grzewczy oparty o folie spełnia wszystkie te wymagania. Brak konieczności przeznaczania powierzchni na elementy grzewcze, prosty i szybki montaż, niezawodność poparta 25-letnią gwarancją, intuicyjnie i nowoczesne sterowanie temperaturą w wykorzystaniem technologii wifi to tylko wybrane zalety folii grzewczych Red Snake. Posiadamy nie tylko idealnie sprofilowany technicznie i funkcjonalnie produkt, ale także wypracowaną i sprawdzoną przez lata technologię montażu w domach modułowych niezależnie od ich konstrukcji. Jeśli jesteś producentem, wykonawcą lub inwestorem indywidualnym skontaktuj się z nami.

Bezkonkurencyjne folie grzewcze

Folie grzewcze od Red Snake to wysokiej jakości ogrzewanie elektryczne, które w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi tworzy niezależny, oszczędny i ekologiczny system grzewczy domu.

red snake folia grzewcza rolka.jpg 2
domy modulowe
Folia sufitowa
Folia podłogowa

Dlaczego folie grzewcze?

Poznaj korzyści z zastosowania folii grzewczych

dom panele

Poznaj korzyści ze współpracy, jako partner biznesowy