System grzewczy Red Snake – idealnie zaprojektowany

System grzewczy Red Snake to rozwiązanie które zapewnia między innymi:

  1. Oszczędność miejsca – system Red Snake nie wymaga kotłowni, co pozwala na więcej swobody przy aranżacji budynku.
  2. Dowolność aranżacji – nasz system jest niewidoczny dla użytkownika, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza budynku.
  3. Niezawodność – wynikającą z prostoty technologicznej – system grzewczy Red Snake nie posiada części ruchomych ani płynów, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
  4. Możliwość integracji z systemami SmartHome i kompatybilność z automatyką budynkową, pozwalającą na łatwe zarządzanie temperaturą w budynku.
  5. Energooszczędność – nasz system jest zasilany energią z PV, co pozwala na ograniczenie emisji CO2 i obniżenie rachunków za energię.
  6. Najwyższa jakość – nasz system został sprawdzony w tysiącach inwestycji w Polsce. Posiadamy bazę domów pokazowych, które pozwolą Państwu na weryfikację jego jakości.

W ramach współpracy oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, a nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Państwu w każdej fazie projektu.

9 marca 2023

Co warto wiedzieć porównując folie grzewcze?

Porównujesz dostępne na rynku folie grzewcze? Zastanawiasz się jaki parametr jest najważniejszy i jaki ma wpływ na działanie, trwałość, niezawodność,...
21 lutego 2023

Test szczelności

Czym jest test szczelność? Czy warto poddać swój dom takiemu “badaniu”? Jak usługa ta może pomóc Ci oszczędzić pieniądze? Zacznijmy...
17 lutego 2023

Red Snake na Forum OP.EN

31 stycznia 2023 roku spotkaliśmy się w centrum konferencyjnym Haza Tower w Szczecinie żeby wspólnie pochylić się nad tematem niezwykle...
23 grudnia 2022

Wesołych Świąt!

Wszystkim Naszym Partnerom, Klientom i współpracownikom, życzymy zdrowych, radosnych, a przede wszystkim pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia.