Skontaktuj się z nami

Czekamy na wiadomości

IMIĘ I NAZWISKO

NUMER TELEFONU

EMAIL

MIEJSCOWOŚĆ

WIADOMOŚĆ

Redsnake

 

Red Snake spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie – XIII Wydział KRS pod numerem KRS 0000535502, NIP 8513180483, REGON 360324399, kapitał zakładowy – 100 000 zł w całości wpłacony

 

Dane kontaktowe

Biuro Handlowe
ul. Mariana Rapackiego 1c/1
71-467 Szczecin

Biuro 731 999 869

Sprzedaż 537 358 014                                                                                      538 882 057

Marketing 883 999 752

Dział techniczny 883 999 725

Email biuro@redsnake.pl

Partnerzy

Lista autoryzowanych dystrybutorów

Wrocław

SOLISA
Ślężna 198/3
601 428 016
Strona WWW
solisa@redsnake.pl

Trzebnica

K & J Energy-Sun Sp. z o.o.
Daszyńskiego 42
604 135 952
Strona WWW
kjenergy@redsnake.pl

Wrocław

TERIXTEL
al. Jana Kasprowicza 107/2
605 741 662
Strona WWW
terixtel@redsnake.pl

ZASILANIE FPS
ul.Tarnogajska 18/101
533 623 899
Strona WWW
ogrzej@redsnake.pl

AZ TERMO-EFEKT Andrzej Zastępa
ul. Daktylowa 3/20
535 355 656
Strona WWW
termoefekt@redsnake.pl

Grudziądz

ENERGIA TANIEJ Sp. z o.o
ul. Włodka 16F
500 735 953
509 408 961
Strona WWW
energiataniej@redsnake.pl

Włocławek

Eprosument S.A.
Toruńska 148
54 844 41 21
Strona WWW
eprosument@redsnake.pl

Osielsko

Green Synergy
ul. Szosa Gdańska 41
(52) 320 50 81
Strona WWW
green-synergy@redsnake.pl

Świecie

xGreen Energy sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
516 086 525
Strona WWW
xgreen@redsnake.pl

Ciele

NeoTermo
ul. Toruńska 8
667 688 009
Strona WWW
neotermo@redsnake.pl

Gorzów Wielkopolski

Krzysztof Rodak
ul. Dowgielewiczowej 35/1
501 467 927
krzysztof.rodak@redsnake.pl

Łódź

Prosperia
Beli Bartoka 57/103
791 600 757
prosperia@redsnake.pl

Sulejów

Allkomp Krzysztof Ryl
ul. Spacerowa 23
(44) 616 21 89
allkomp@redsnake.pl

Kraków

Elektro Masters Sp. z o.o.
ul. Rydlówka 5
791 717 517
661 113 499
Strona WWW
elektromasters@redsnake.pl

Kraków

SUPEROGRZEWANIE24
ul.Pana Tadeusza 4
794 652 923
Strona WWW
mst@redsnake.pl

Gostynin

eMSol
ul. 3 Maja 34
607 182 310
Strona WWW
emsol@redsnake.pl

Warszawa

TEC Sp. z o.o.
ul. Jeździecka 20 lok. 36
601 612 778
Strona WWW
tec@redsnake.pl

Warszawa

Delta Bis
Ul. Ku Wiśle 7, pokój 78
604 770 667
Strona WWW
deltabis@redsnake.pl

Radom

HELIOSPOWER
ul. Zegara Słonecznego 5 lok 2
513 924 924
Strona WWW
heliospower@redsnake.pl

Antoniów

FUH Tomasz Kowalczyk
Brzozowa 7
530 429 477
Strona WWW
fuh-tk@redsnake.pl

Rzeszów

Res Project Sp. z o.o.
ul. Hetmańska 40A/6A
794 960 980
resproject@redsnake.pl

Mielec

VIRGAL.PL Ryszard Grzelak
ul. Legionów 8
737 314 775
Strona WWW
virgal@redsnake.pl

Red Snake Podlasie

Białystok
514 742 212
Strona WWW
podlasie@redsnake.pl

Chojnice

ESC Piotr Łangowski
Młodzieżowa 1/85
511 348 839
esc@redsnake.pl

Pruszcz Gdański

4OZE Sp. z o.o.
Przemysłowa 1a
604 683 615
Strona WWW
4oze@redsnake.pl

Słupsk

Grandhouse
ul. Przemysłowa 20a
604 434 434
Strona WWW
kontakt@grandhouse.pl

Słupsk

F.H. BRAND Grzegorz Butrym
ul. Kozłowskiego 7
665 005 000
brand@redsnake.pl

Nowa Wieś Lęborska

ZDROWE CIEPŁO
ul. Kębłowska 15
503 130 105
Strona WWW
zdrowecieplo@redsnake.pl

Kościerzyna

„DIANA” Marek Kaczmarek
Moniuszki 10b/7
502 559 018
Strona WWW
diana@redsnake.pl

Jaworzno

BCC Sp. z o.o.
Górnośląska 5
32 222 0597
Strona WWW
bcc@redsnake.pl

Chorzów

ELSPECT Michał Grzesiczak
Żelazna 5b
32 721 84 54
697 568 747
Strona WWW
elspect@redsnake.pl

Mszana

SmartEkoDom
Wodzisławska 146
887 947 440
Strona WWW
smartekodom@redsnake.pl

Red Snake Silesia

Park wodny (I piętro)
Ul. Obwodnica 8
721 191 633
Strona WWW
silesia@redsnake.pl

Jaworzynka

„SOLDOM” F.U.H. Krzysztof Juroszek
Jaworzynka 514
531 950 780
kristoff84@gmail.com

Kielce

Mieszkanie z pomysłem Sp. z o.o.
Szczecińska 34
510 150 350
Strona WWW
mieszkanie-z-pomyslem@redsnake.pl

Ostróda

T.O.S. Tomasz Pawłowski
Hanki Ordonówny 11C
507 073 561
tos@redsnake.pl

Piła

FHU Buma Marcin Janicki
Słoneczna 6/3
795 250 960
Strona WWW
buma@redsnake.pl

Kalisz

Brewa S.C.
Częstochowska 77
606 669 689
605 783 101
Strona WWW
brewa@redsnake.pl

Leszno

Instal-Assist Sp. z o.o.
Mikołaja Reja 46
662 161 510
instal-assist@redsnake.pl

Złotów

Eco Power Service
ul. Bolesława Krzywoustego 9a
661 725 582
781 088 881
Strona WWW
eps@redsnake.pl

Poznań

MBM Solar Sp. z o.o.
Ul. Giżycka 1/2
509 710 789
Strona WWW
mbm@redsnake.pl

Leszno

Tabaka DYNAMIC
ul. Chełmońskiego 16
690 093 300
Strona WWW
tabakadynamic@redsnake.pl

Ostrów Wielkopolski

Na Swoim – Nowoczesne systemy grzewcze
Ul. Krotoszyńska 69a
733 253 253
Strona WWW
naswoim@redsnake.pl

Poznań

Zakład Elektro-Energetyczny „ELEKTRO-PROJEKT” Jacek Włodarczak
os. Rzeczpospolitej 3
501 610 307
Strona WWW
elektro-projekt@redsnake.pl

Zbąszyń

TOM-EL TOMASZ JANKOWIAK
ul. Sportowa 30
606 172 545
Strona WWW
tom-el@redsnake.pl

Wałcz

PVE Sp. z o.o.
Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 57/1
512 877 370
Strona WWW
pve@redsnake.pl

Szczecinek

Invest Serwis Sp. z o.o.
Wyszyńskiego 73/18
602 575 058
szczecinek@redsnake.pl

Stargard

BUDO-HURT Sp. z o.o.
Elizy Orzeszkowej 29
91 578 11 77
budohurt@redsnake.pl

Stargard

OLPRO Robert Mucha
Popiełuszki 5, Zieleniewo 73-108 Kobylanka
795 655 331
mucha.team@gmail.com

Koszalin

WP INFRARED Wojciech Pawłowski
538 882 057
Strona WWW
foliagrzewcza@redsnake.pl